Firma STALWIT

 

Firma STALWIT zaistniała na rynku dostawców wyrobów hutniczych w 2005 roku.   Przez cały okres naszej działalności rozwijaliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie razem z naszymi klientami. Obecnie posiadamy hale magazynowe, mieszczące doskonałej jakości materiały pewnego pochodzenia- posiadające atesty, obszerny plac załadunkowy oraz halę produkcyjną, gdzie wykonujemy dla Państwa wyroby z naszych materiałów.

Ofertę przedstawianych materiałów opieramy na sprawdzonych dostawcach i producentach, którą nieustannie aktualizujemy i poszerzamy. Współpracujemy z polskimi jak i zagranicznymi producentami stali.

Zajmujemy się także budową turbin do małych elektrowni wodnych, remontem turbin oraz modernizacją istniejących całych obiektów wytwarzających  prąd. W dziedzinie turbin wodnych oferujemy sprawdzone konstrukcje turbin Kaplana o wale pionowym. Turbiny wyposażone są w regulację łopat kierowniczych i łopat wirnika podczas pracy. Wykonujemy również remonty turbin typu Franciss. Posiadamy również dwie własne Małe Elektrownie Wodne.

Firma STALWIT specjalizuje się także w produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Produkujemy siatkę Leduchowskiego. Oferujemy usługi w zakresie cięcia i gięcia blach, zabudowy aut do przewozu drewna, toczenia, frezowania, szlifowania płaszczyzn oraz transportu ciężarowego.

Działania pracowników firmy STALWIT skupiają się na budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji z kontrahentami. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie, które to sprzyjają pozyskiwaniu coraz to szerszego grona usatysfakcjonowanych i stałych klientów.

Zapraszamy do kontaktu.